Цікаві Факти про Шахраїв

Головна » Цікаві Факти про Шахраїв

– За статистикою, близько 30% жителів нашої країни хоч раз ставали жертвами шахраїв.

– Заповзятливі шахраї одного разу примудрилися здати в оренду Білий дім. Білий дім був відданий в користування фермеру на 99 років і всього за 100 тисяч доларів. Це відбулося в 1925 році.

– У 1925 році один авантюрист прочитав в паризькій газеті замітку про те, що Ейфелева вежа знаходиться в жахливому стані і міська влада подумує її демонтувати. Шахрай тут же зняв номер «люкс» в готелі і запросив туди п’ятьох великих торговців металобрухтом. Вежу купив ділок з провінції, який зізнався в цьому тільки через багато часу – йому було соромно.

– Щасливим шахраєм можна назвати Корнеліуса Крока, який перебуваючи у в’язниці, написав і видав роман «Зелені яблука», що став бестселером. Згодом з’ясувалося, що роман цілком складений з уривків творів Джека Лондона, Марка Твена, Герберта Уелса та інших відомих письменників.

– На початку 90-тих один американець, загримований під Майкла Джексона, часто закуплявся в магазинах, просячи прислати рахунок на ім’я Джексона. В цей же час в Англії два брата протягом 5 років, роз’їжджали на орендованому «Роллс-Ройсі», представляючись родичами королівської сім’ї.

– Шахраї зустрічаються навіть серед працівників науки. Так, наприклад, один вчений при розкопках виявив «відсутню ланку» еволюції людини. Це була сенсація! Однак через півстоліття експертиза встановила розбіжність фрагментів. Одним словом – до черепа людини причепили щелепу мавпи.

– В історію Парижа назавжди увійшла жінка на ім’я Івлін Ліль. Вона була арештована в момент свого 44-го одруження. Вона проводила з чоловіками всього одну ніч, а на ранок разом з нею зазвичай зникали і весільні подарунки, і придане, і заощадження.

– Найвідомішими музичними шахраями в світі вважається дует «Milli Vanilli». Це був дуже популярний дует з Німеччини в середині 80-х. Хлопці примудрилися навіть виграти премію Греммі. Але якось під час «живого» виступу на MTV раптом з’ясувалося, що у хлопців не тільки неважний голос, але і повна відсутність слуху. Всі їх пісні виконували зовсім інші співаки. Проти «Milli Vanilli» висунули 26 судових позовів, які сильно спустошили їхні кишені.

– Одного разу дві будівельні фірми попалися на пропозицію шахраїв відреставрувати Колізей. Кожна з фірм запропонувала великий хабар нібито «представникам уряду Італії», які зробили цю пропозицію. Зрозуміло, всі хабарі були з вдячністю прийняті.

– Ермітаж «продавали» і «здавали в оренду» як мінімум 4 рази. А одного разу в Зимовий палац прийшов представник фірми з пошиття штор, який заявив, що його фірма виграла тендер на заміну гобеленів 19 століття на сучасні портьєри.

– Французька поліція підрахувала, що Лувр шахраї продавали цілком і по частинах як мінімум 18 разів.

– Одного із самих більших шахраїв в світі звуть Френк Абег-нейл. Протягом 5-ти років він грабував банки. При цьому працював пілотом в авіакомпанії «Пан Амерікен», що дозволяло йому вільно переміщатися по земній кулі. Будучи людиною, без вищої освіти, він підробив диплом Гарварда, примудрився здати іспит і отримати роботу в офісі генерального прокурора штату Луїзіана. За ці 5 років Френк заробив 2,5 млн доларів. До речі, тепер він працює консультантом з виявлення шахрайства в серйозній американської компанії.

– Одним із геніальних шахраїв вважається граф Каліостро, який переконав аристократів Лондона в тому, що йому 1800 років. За його «еліксир молодості» аристократи платили шалені гроші. А сам Каліостро перед смертю зізнався, що продавав власну сечу.

– Найголовнішою аферою 20 століття багато хто називає – висадку Армстронга на Місяць. Звичайно не факт, що висадки не було – проте документальний фільм насправді був знятий в пустелі Невади.

– Всього за тисячу фунтів стерлінгів невідомий шахрай одного разу продав мільйонерові з Америки право організувати фешенебельний ресторан у верхній частині Біг Бена. Американець не міг повірити в те, що його обдурили до тих пір, поки поліцейські не зводили його на екскурсію в Біг Бен і не пояснили, що нагорі ресторану бути не може, оскільки там розміщується годинниковий механізм.

– У Нью-Йорку шахрай одного разу продав Статую Свободи! Купити символ Америки побажав австралійський бізнесмен, якому місцевий авантюрист по секрету повідомив, що Американський уряд планує розширювати пристань, і статуя цьому сильно заважає. До речі, рідкісний випадок – шахрая схопили, і він навіть отримав п’ять років тюрми. Правда, потім він безбідно жив в Лос-Анджелесі.

– Одна з найвідоміших жінок-шахрайок увійшла в історію під ім’ям «Принцеса Карабу». Колишня служниця придумала собі гарну легенду. Протягом 10 тижнів лже – принцеса екзотичної країни була фавориткою місцевої громади. Її обожнювали і їй поклонялися. Але одного разу впізнали по фото в газеті.

Цікаві Факти про Шахраїв