Цікаві факти на тему “психологія і життя”

Головна » Цікаві факти на тему “психологія і життя”

Між зовнішнім виглядом і злочинністю є пряма залежність. Злочинці менш привабливі, ніж середньостатистична людина. Більш привабливі та позитивні люди, набагато рідше йдуть на злочини.

Свідки-чоловіки і свідки-жінки по-різному запам’ятовують деталі злочинів. Коли злочинець, наприклад, вихоплює сумочку, жінки-свідки запам’ятовують вираз обличчя жертви. Свідки-чоловіки, навпаки, запам’ятовують грабіжника.

Чим спокійніше виглядає людина, тим рідше іншим людям приходить у голову їй суперечити. Навпаки, людина, яка відстоює свою точку зору з запалом, ризикує зустріти добре аргументований і шалений опір.

Магазини мають цілий арсенал психологічних прийомів. Раз за разом бачимо вивіску “распродажа” (до речі, якщо пройдете по посиланню, то попадете на портал, де зможете не виходячи з дому дізнатись про акції та розпродаж, які проводяться в Києві). Або ж всім відомо, що, змінивши цінник з “Персик – $ 0.25 / штука” на “Персик – $ 1 / 4 штуки”, можна збільшити продажі рівно наполовину.

Також відомо, що в магазинах одягу покупці-жінки, перш за все, звертають увагу на полиці і вішалки, на яких панує безлад. Підсвідомо їм здається, що саме там знаходиться все найцікавіше.

У незнайомому місці більшість людей робить поворот направо. Тому, якщо ви не хочете опинитися в юрбі або стояти довго в черзі, йдіть наліво або займайте ту чергу, що лівіше.

Команди, які грають у чорній формі, набагато частіше караються рефері. Це було доведено за багаторічною статистикою НХЛ і НФЛ.

Гарні оцінки запам’ятовуються набагато краще, ніж погані. “П’ятірки” пригадуються в 89% випадків, а трійки – тільки в 29%.

Середній чоловік стверджує, що мав секс з 7 жінками. Середня жінка приписує собі 4 партнерів. Справа в тому, що у чоловіків і жінок різна мотивація. У чоловіків мати багато напарниць вважається плюсом, а у жінок – навпаки. Тому вони й запам’ятовують кількість партнерів вони по-різному. Насправді, кількість приблизно однакова.

Людина, яка озвучить свої маніпуляторські наміри, буде виглядати в очах оточуючих більш чесною, ніж людина, у якої ці маніпуляторські наміри повністю відсутні або що їх приховує.