Найдешевші Автомобілі в Світі

Головна » Найдешевші Автомобілі в Світі

Автомобіль сьогодні не розкіш – а засіб пересування. Той, хто це пам’ятає, буде вибирати собі оптимальне співвідношення ціни і якості.

А хтось захоче зекономити і взяти якомога дешевший автомобіль. Саме для таких і складний такий собі рейтинг – найдешевші авто в світі. Відразу скажемо українські автомобілі участі в даному рейтингу не беруть.

10. Renault/Dacia Logan. 9 тис. 477 доларів.

Дане авто випускається в Румунії, Бразилії, Туреччині Індії і Ірані. До речі, даний автомобіль далеко не найгірший в світі, розробники зуміли поєднати сучасний дизайн та порівняно недорогу ціну.

Renault/Dacia Logan. 9 тис. 477 доларів

9. Fiat Palio. 9 тис. 242 доларів.

Народжений в Бразилії, автомобіль випускається і в інших країнах Латинської Америки, а також Польщі, Марокко, Туреччини, Індії, Південній Африці, Китаї і Росії. Цей автомобіль є однією з перших моделей, розроблених з урахуванням нових технологій.

Fiat Palio. 9 тис. 242 доларів

8. Hyundai i10. Вартість 9096 доларів.

Самий маленький автомобіль зі всього ряду Hyundai, відповідно, і коштує

Hyundai i10. Вартість 9096 доларів

7. Tata Indica. 8500 доларів.

Цей джип, який дешевший за найменший автомобіль Hyundai, відповідної якості. Взагалі, якби не ціна, то мабуть на ринок Європи він би і не потрапив. А от в Південній Африці продається на ура. Випускається автомобіль в Індії.

Tata Indica. 8500 доларів

6. Chery A-1. 7340 доларів.

Ну і звісно, Chery Амулет. Як без нього? Субкомпактний автомобіль, про який ходять чутки, що він буде продаватися під маркою Dodge в Мексиці, виготовлений в Китаї, буквально заполонив ринок нашої країни.

Chery A-1. 7340 доларів

5. Geely HQ SRV. 5780 доларів.

Geely HQ SVR розроблений на базі випущеного в 80-х Daihatsu Charade, який був доволі якісною малолітражкою свого часу.

Geely HQ SRV. 5780 доларів

4. Geely MR. 5500 доларів.

Дуже схожий Geely HQ SVR, Geely MR так само бере своє коріння в Daihatsu Charade, випущеного в середині 80-х. Фактична різниця між ними лише в тому, що Geely MR може бути оснащений більш потужним двигуном.

Geely MR. 5500 доларів

3. Suzuki Maruti 800. 4994 доларів.

До випуску Tata Nano, Suzuki Maruti 800 був найменшим автомобілем в світі, а так же самий найдешевшим автомобілем, який можна купити в Індії і в інших сусідніх країнах. Деякі версії Suzuki Maruti навіть представлені на європейських ринках.

Suzuki Maruti 800. 4994 доларів

2. Chery QQ. 4781 доларів.

Цей автомобіль викликав певні юридичніс проблеми з володарем товарного знака через схожість з Daewoo / Chevrolet Matiz.

Chery QQ.  4781 доларів

1. Tata Nano. 2497 доларів.

Цей автомобіль є дуже добре продуманим і отримав безліч патентів в процесі створення – від трансмісії до збірки, також, до самого процесу виготовлення, адже щоб вкластися в такий бюджет, потрібно було неабияк спритно його оптимізувати.

Tata Nano. 2497 доларів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *