Мама Хакер або Мотиватор для Дитини

Головна » Мама Хакер або Мотиватор для Дитини

Записка, залишена на холодильнику:

Дорогий синочку!

Раз ти читаєш цю записку, значить в тебе закінчився інтернет.

Нічого дивного. Не рийся в налаштуваннях браузера. Також не пробуй дзвонити провайдеру. Він тут ні при чому.

Для того, щоб надалі користуватись інтернетом, тобі необхідно:Піди в аптеку на куті нашої вулиці, купи ліки для дідуся – рецепти лежать в на тумбочці, в спальні. Потім зайди в продуктовий магазин, що навпроти аптеки – купи два пакети 2,5% молока, батон і пачку чаю. В овочевому кіоску, який поряд із зупинкою, ще купи пару кілограм картоплі, пів кіло цибулі і качан капусти. Всі чеки збережи.

Мама Хакер або Мотиватор для Дитини

Я забула мобільний телефон. Подзвони татові на роботу, скажи, що фотографії сьогодні не зроблять. Заодно передай, що я просила його забрати білизну з пральні дорогою додому. Перед дзвінком запусти програму з іконкою телефону (на десктопі в правому верхньому куті) і запиши татову відповідь у файл з розширенням *. wav.

Зроби уроки – хоч тобі і задали одну математику, це не привід її відкладати на пізній вечір. Сторінки підручника – 116, 121 і 118. Врахуй, в третій задачі потрібно скласти рівняння, а не підганяти під відповідь, що в кінці (до того ж у ній друкарська помилка). До решти завдань, до речі, відповідей не наводиться.

Після цього поприбирай в себе у кімнаті. Коли розкладеш все по своїх місцях, порахуй всі деталі конструктора в залізній банці, кількість дисків з іграшками на полиці, скільки машинок в коробці і біноклів.

Після цього відкрий браузер і вбий в адресний рядок http://отримані числа, розділені крапками.

У тебе відкриється таблиця управління обліковими записами нашої домашньої підмережі. Щоб отримати доступ до її зміни, вводь у віконці “пароль” – це відповіді для другої, третьої і першої задачі з підручника.

Знайди в лівій колонці наш IP і акуратно вводь у віконце поряд (де спосіб оплати – картка) по дві останні цифри з магазинних чеків (з коду, що у самому низу): загальний за овочі, чай, молоко + хліб, сустак, флексаліс + настоянка пустирника. Простір, що залишився забий нулями і натисни кнопку “ОК”.

Якщо ти все зробив правильно, то можеш користуватися інтернетом. А якщо подзвонить сердитий дядько, представиться системним адміністратором і буде говорити погані слова, щось типу “хостинг, сервер”, включи йому запис татової відповіді з файлу, яку ти записав раніше.

Надіюсь, у тебе все вийде. А я прийду увечері і розкажу тобі казку, як одна маленька хакерша на чолі своєї групи колись ламала сервера Майкрософта та терористів.

Цілую!

Твоя мама.