Деякі факти про комп’ютерні ігри

Головна » Деякі факти про комп’ютерні ігри

За часів моїх юності та дитинства практично комп’ютерів не було, а в ігрові автомати на гроші мало хто грав.

Рідкість, коли вдома в когось могли пограти в Маріо чи поганяти “танчики”. Грали переважно в рольові ігри, такі як “Крокодил” (в нас називався так, це коли загадуєш слово, інша сторона його повинна без слів показати, дуже позитивна та весела гра). Коли вчився, то мій знайомий завжди видирав мене з підручників: “Пішли, пограємо в якусь гру”. А зараз навряд чи є хоча б один представник нового покоління, який хоча б один раз не захоплювався якоюсь комп’ютерною грою. Недаремно, комп’ютерні ігри прирівнюються до наркотичної залежності.Та й сам іноді як засяду, оглянутись не встигну як ніч пройде.

Деякі факти про комп’ютерні ігри

Першу в світі відеогру з графічним інтерфейсом придумав А. С. Дуглас в 1952 р. Називалась OXO або всім відома як “хрестики та нолики”.

Першу в світі гру, де уже могли брати участь декілька користувачів, придумав у 1958 р. Уїльям Хігінботам. Називалась Tennis for Two або, як всі здогадались, теніс, в якому могли брати участь двоє чоловік.

Перші гонки в комп’ютерному варіанті були придумані американською компанією Atari в 1974 р., називались Gran Trak 10.

Середній вік покупців, які купують комп’ютерні ігри, складає 40 років. Правда, навряд чи цьому факту можна дивуватись, можливо, вони купували для своїх дітей.

Китай – найгуманніша країна.У ньому офіційно заборонені комп’ютерні ігри, в яких передбачається віртуальне вбивство людини.

Найбільше грошей розробники вклали у гру ShenMue. Вона обійшлась аж у 20 млн. доларів, хоча, основною дією героїв там є бійки.

Найдовше проектувалась пригодницька гра Prey – історія, яка присвячена Домасі Таводі, він же Черокі. Розроблятись розпочала в 1995 р., а вийшла в 2006 р.

Найбільшою в світі компанією по розробці ігр є американська компанія Electronic Arts. В її штаті нараховується 5000 чоловік, щорічно вона випускає продукції на 3 мрд. доларів.

І основне, не забувайте, заняття будь-яким видом спорту принесе значно більшу користь, аніж гра навіть в найкращу комп’ютерну гру!