Деякі Факти про День Народження

Головна » Деякі Факти про День Народження

“К сожеленью, День Рожденья, только раз в году”, – так співали герої одного з найбільш відомих радянських мультфільмів Крокодил Гена та Чебурашка.

Так, це одне з найулюбленіших та позитивних свят, особливо в дитинстві. Коли приходять друзі, на столі торт, солодощі. В трохи дорослішому віці з’являється спиртне.

Та колись День народження не святкували. Це зараз досить набрати в інтернеті: “организация дня рождения”, і перед Вами з’являться тисячі пропозицій організувати Вам свято, Вам навіть робити нічого не прийдеться. А колись про таке свято не відали.

Перша офіційна згадка про День Народження появилась 400 р. до н.е. Тоді їх святкували тільки Римські імператори. В Біблії існують дві згадка про Дні Народження навіть ще раніше: 1513 р. до н.е. та 1000 р. до н.е.

Деякі Факти про День Народження

Не меньш цікавою є версії появи традиції святкування. По одній версії, римляни принесли зі сходу, де святкували День Народження бога Сонця Мітри. Друге – більш цікава та зловісніша. Злі чаклуни вважали, що в день народження людина найбільш вразлива, тому, щоб від них захиститись, потрібно було цей день провести в оточенні близьких друзів та рідних.

Та ще один цікавий факт, який називається “теорією парадокса дня народження” та існує всупереч теорії ймовірності та комбінаторики. Якщо зібрати групу із 23-х абсолютно випадкових людей, то з ймовірністю 50% у двох з них співпадуть дні народження. А з ростом групи ймовірніть різко зростає до 100%. Коли вона зростає до 57 чоловік, то ймовірність виростає до 99%. Ось так, адже днів то 365.

В будь-якому разі, щоб у Вас у всі дні народження було побільше позитиву та згададували про них тільки хороше. Удачі!