Красуні вище хмар

Головна » Красуні вище хмар

Що тільки не роблять заради реклами. Бренд нижньої білизни Ronied вирішив продемонструвати свою продукцію. Прямо на літаку. При чому, одягнувши їх на чарівних дівчат.

Залог работоспособности во многом зависит от того, как проведен отпуск. Если Вы хотите провести его хорошо, то Феодосия, Береговое, частный дом Константинович для Вас. Там Вы сможете набраться сил, энергии и позитивных ощущений на последующие трудовые будни.

Літак одного з болівійських авіапідприємств виконував звичайний авіарейс за маршрутом Ла-Паса – Кочабамба, коли на долю пасажирів випав незвичний бонус у вигляді практично повністю оголених дівчат. Та при чому таких, що сама білизна тьмяно виглядала на їх фоні. Я думаю, тут організатори трішки прорахувались, оскільки хто ж буде дивитися на одяг, коли в буквальному сенсі в тебе перед носом такі форми?

Не знаю, але як на мене – це справжні терористи (вірніше, терористки). Після свого виходу вони з сильною статтю могли зробити все що завгодно.

Ех, я би після такого влюбився в Кочабамбу. Не даремно говорять, велика доля удачі залежить від того, щоб опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Ось на першій фотографії чітко видно, куди спрямовані очі ось цього чоловіка, хоча на руках в нього донька. І як я його розумію. Пасажир, який біля нього, в кадр не попав, цікаво, чи не його там дружина?