Автомобільні приколи

Головна » Автомобільні приколи

Кондуктор з кінця автобуса кричить водієві: – Саша, почекай, ще один біжить. Через пару секунд він же і кричить: – Саша, поїхали швидше, я його знаю, у нього проїзний !!!!


Автомобільні приколи

Червоне світло світлофора. На перехресті стоять 600-й мерс і Запорожець. Тут між ними проїжджає велосипедист і їде на червоне світло. Водила Запора відкриває вікно, показує на велосипедиста кричить водієві мерса: – Зовсім лохи офігіли !

Коли я йду пішки, то мені дуже сильно подобаються блондинки. А от коли я сідаю за кермо, то у мене до них прокидається абсолютно протилежне почуття!

Після того, як водій оголосив, що всіх розвезе, так і виявилося: усіх у цей момент і розвезло!

Перехрестя, дівчина, не пропустивши по головній машину, врізається в неї. Звідти виходить чоловік і каже: – Ти хоч на права здавала? Вона у відповідь: – На відміну від деяких ідіотів і не один раз!

Біля крутого Мерседеса припаркувався Запорожець. Водій мерина про себе бубонить: – паркуються тут різні, подряпають машину, а потім з них нічого не візьмеш ! Водій Запора йому відповідає: – Це ти точно підмітив. Я ось вчора припаркувався, а мені крило пацан на самокаті подряпав і поїхав.

Дружина чоловікові: Любий, давай звільнимо нашого водія, він вчора мене мало не вбив … – Люба, ну він же нормальний хлопець, давай спробуємо йому дати ще один шанс…

Блондинка їде в автобусі. Водій автобуса оголошує: – Наступна зупинка “23 лютого”. Блондинка починає в паніці кидатися по автобусу: – А раніше ніяк не можна зупинитися ?!

Водій автобуса оголошує: – Зупинка “Вино-горілчаний магазин Кристал”. Наступна зупинка “Кінець черги до вино-горілчаного магазину Кристал”.